Nezaradené

Ako používať gestá na hodinkách Apple Watch

Vďaka WatchOS 9 a Assistive Touch Apple Watch disponujú rýchlymi akciami, vďaka ktorým môžete na upozornenia reagovať gestami rúk.

Pomocou gesta dvojitého stlačenia, môžete reagovať na upozornenia na svojich hodinkách Apple Watch. A to vrátane prijatia alebo ukončenia telefonického hovoru, nasnímania fotografie, prehrajte alebo pozastavte médiá v aplikácii Hudba, máte možnosť. spustiť, pozastaviť alebo obnoviť cvičenie. Môžete tiež použiť rýchle akcie na odloženie budíka alebo zastavenie časovača.

V ‌systéme WatchOS 9‌ si môžete vybrať, aby boli rýchle akcie dostupné vždy, alebo len keď je funkcia AssistiveTouch povolená alebo vypnutá. Môžete si tiež vybrať Úplný vzhľad (zobrazí sa banner a zvýrazní sa tlačidlo akcie) alebo Minimálny vzhľad (tlačidlo akcie sa zvýrazní bez bannera).

Ako zapnúť alebo vypnúť rýchle akcie

1. Na iPhone si otvorte aplikáciu Apple Watch.
2. Kliknite na položku Prístupnosť.
3. Kliknite na Rýchle Akcie.
4. Vyberte si z poskytnutých zobrazení.

Pokiaľ sú Rýchle akcie zapnuté, a keď sa na hodinkách Apple Watch zobrazí upozornenie, zobrazí sa výzva na vykonanie Rýchlej akcie. Napríklad, keď prerušíte cvičenie, výzva vám oznámi, že ho môžete obnoviť dvojitým stlačením (dvakrát rýchlo poklepte ukazovákom na palec).Zdroj:  macrumorsZľavový kupón „BLOGUJEME“ na -5% u nás v BHcase