Články

iPad Pro 2024: Najnovšie funkcie, ktoré musíte poznať!

Apple iPad Pro sa vždy považoval za technologický špičkový kúsok, ktorý posúva hranice toho, čo je možné dosiahnuť s tabletom. V roku 2024 Apple opäť prekvapil svet novými vylepšeniami a funkciami, ktoré následne vyvracajú očakávania nielen u fanúšikov značky, ale aj u profesionálnych tvorcov obsahu a kreatívnych jednotlivcov. Tu je prehľad nových funkcií iPadu Pro 2024:

  1. Revolučný Čip Apple A18X

Srdcom nového iPadu Pro je čip A18X, ktorý posúva hranice výkonu a efektívnosti na úplne novú úroveň. Tento špičkový procesor prináša vylepšený výkon, rýchlejšie načítanie aplikácií a plynulejšie multitaskingové schopnosti, čo robí z iPadu Pro ideálneho spoločníka pre náročné úlohy od úpravy videa až po návrhové projekty.

  1. Mini-LED displej s ProMotion technológiou

Nový iPad Pro 2024 je vybavený mini-LED displejom s technológiou ProMotion, ktorý prináša úžasné farby, ostré detaily a výnimočnú jasnosť. Táto kombinácia poskytuje výnimočný zážitok zobrazenia a umožňuje tvorcom a profesionálnym používateľom presnú kalibráciu farieb a detailov vo svojich projektoch.

  1. 5G konektivita

S podporou 5G konektivity je nový iPad Pro pripravený na rýchle a spoľahlivé pripojenie k internetu kdekoľvek a kedykoľvek. Táto technológia umožňuje rýchle streamovanie obsahu, sťahovanie veľkých súborov a online spoluprácu na projektoch bez oneskorenia.

  1. Lepšia integrácia Apple Pencil

S novými funkciami iPadu Pro prichádza aj lepšia integrácia s Apple Pencilom. Nový Apple Pencil 3. generácie ponúka vylepšenú presnosť a citlivosť, čo umožňuje tvorcom ešte väčšiu kreatívnu slobodu pri kreslení, návrhoch a úpravách obsahu.

  1. Rozšírené možnosti fotoaparátu a videokamery

Nový iPad Pro je vybavený vylepšenou zadnou kamerou a prednou TrueDepth kamerou, čo poskytuje lepšie možnosti fotografovania, natáčania videí a videokonferencií. S novými funkciami spracovania obrazu a rozšírenou podporou videa 4K môžete dosiahnuť profesionálne výsledky pri každom zachytení.

  1. Rozšírené možnosti Augmented Reality (AR)

Nový iPad Pro 2024 posilňuje svoje postavenie ako vynikajúci nástroj pre rozšírenú realitu (AR). S vylepšeným výkonom a kvalitou displeja ponúka iPad Pro nové možnosti pre vývojárov a tvorcov obsahu, aby mohli vytvárať ešte pôsobivejšie a interaktívnejšie AR aplikácie a skúsenosti.

 

Nový iPad Pro 2024 prináša rad nových funkcií a vylepšení, ktoré posúvajú tento tablet na úplne novú úroveň. S vylepšeným výkonom, špičkovým displejom, rozšírenou konektivitou a inovatívnymi funkciami je iPad Pro ideálnym spoločníkom pre profesionálnych tvorcov obsahu, kreatívnych jednotlivcov a každého, kto hľadá výkonné a všestranné zariadenie pre prácu, zábavu a tvorbu.