Baseus Brilliance Pro Keyboard Apple iPad 10.9 2022 White

Baseus Brilliance Pro Keyboard Apple iPad 10.9 2022 White

182.00 

Skladom u dodávateľa

Skladom u dodávateľa

Príslušenstvo
Nakúpte ešte za 39.00  a máte dopravu ZADARMO
  • Packeta

doručenie do 1-2 dní

2 €

  • SPS

doručenie do 1-2 dní

2.5 €

  • DPD

doručenie do 1-2 dní

2.6 €

  • Tovar môžete vrátiť do 14 dní, pokiaľ Vám nevyhovuje
  • 2-ročná záruka

Popis

Vytvorte si pohodlnú pracovnú súpravu s puzdrom na tablet a klávesnicu od spoločnosti Baseus. Produkt sa rýchlo a efektívne pripojí k vášmu zariadeniu pomocou Bluetooth 5.2 bez toho, aby spôsoboval rušenie. Puzdro ponúka kvalitné multifunkčné klávesy a touchpad, ktoré vám uľahčia prácu. Materiál puzdra je šetrný k pokožke a mimoriadne odolný. Okrem toho poskytuje výnimočné pohodlie a stabilitu vďaka magnetickej absorpcii.

Hladké písanie
Vďaka špeciálne navrhnutej klávesnici si môžete užívať hodiny pohodlného a plynulého písania. Baseus Brilliance zaručuje dokonalý odskok klávesov pri každom stlačení, čo vám umožní písať rýchlejšie a presnejšie. Celý rad klávesových skratiek podporuje vaše obľúbené činnosti špecifické pre systémy iOS, Android a Windows. Okrem toho je vybavená malým LED displejom, ktorý indikuje stav nabitia alebo použitia klávesy Caps Lock.

Ešte viac možností
Klávesnica má vstavaný touchpad, ktorý vám ďalej uľahčí prácu na tablete. Pomocou rôznych gest môžete okrem iného otvoriť dokument, ovládací panel a priblíženie. Teraz môžete svoj tablet ľahko premeniť na notebook!

Stávka na pohodlie
Výrobok je navrhnutý tak, aby nám poskytoval maximálne pohodlie. Má ľahkú a prenosnú konštrukciu. Vstavané magnety zaisťujú spoľahlivú stabilitu zariadenia. Je tiež možné nastaviť uhol tabletu, takže si môžete nastaviť ideálny uhol podľa svojich preferencií. Vyberte si puzdro Baseus Brilliance a užívajte si pohodlie, po ktorom túžite!

Spoľahlivé pripojenie
Pokročilý čip Bluetooth 5.2 zaisťuje rýchle a stabilné pripojenie bez oneskorenia. Teraz môžete tablet vypínať a zapínať pomocou puzdra. Puzdro je vybavené režimom spánku, ktorý sa automaticky aktivuje po 10 minútach nepoužívania zariadenia – v tomto režime vydrží až 100 dní. Použité technologické riešenia výrazne zvyšujú komfort práce.

Špecifikácia
Výrobca: Baseus
Názov: Baseus Brilliance
Farba: Biela
Materiál: PU + PC + mikrovlákno
Rozmery: 254 x 200 x 21 mm
Hmotnosť: približne 680 g
Účel: iPad 10,9″
Pohotovostný režim: približne 100 dní
Nabíjacie rozhranie: Typ C
Verzia Bluetooth: 5.2
Kompatibilný iba s uvedeným zariadením