Nezaradené

Gurman: Nové AirPods Pro budú ohlásené na Apple Event tento týždeň

Spoločnosť Apple bude v stredu v divadle Steva Jobsa hostiť špeciálnu udalosť, na ktorej predstaví iPhone 14, Apple Watch Series 8 a ďalšie. Mark Gurman z Bloombergu v predstihu načrtol svoje konečné očakávania týkajúce sa tejto udalosti v dnešnom vydaní svojho bulletinu Power On.

Okrem nových modelov iPhone a Apple Watch Gurman očakáva, že Apple na podujatí predstaví aj druhú generáciu AirPods Pro. Gurman neuviedol, kedy budú nové AirPods Pro dostupné na objednanie alebo zdieľanie akýchkoľvek informácií o cenách.

„Minulý rok som informoval, že nové AirPods Pro prídu v roku 2022 a teraz mi bolo povedané, že v stredu bude ich veľké odhalenie,“ povedal Gurman.

Hovorí sa o niekoľkých nových funkciách pre nové AirPods Pro, vrátane vylepšeného čipu H2 pre lepšiu kvalitu zvuku, dlhšej výdrže batérie, nového nabíjacieho puzdra s podporou Find My, vylepšenej detekcie v uchu, možností sledovania kondície a ďalších. Nové AirPods Pro môžu tiež podporovať špecifikáciu Bluetooth LE Audio, čo by poskytlo niekoľko výhod, vrátane možnosti pripojenia AirPodov k viacerým zariadeniam, ako sú iPhone a Mac súčasne.

V roku 2020 Gurman a Debby Wu oznámili, že Apple testoval kompaktnejší dizajn pre nové AirPods Pro, ktorý by eliminoval stopky pod slúchadlami, podobne ako Beats Studio Buds. Najnovšie klebety však naznačujú, že druhá generácia AirPods Pro nebude mať žiadne výrazné zmeny dizajnu smerom von.

Gurman zopakoval, že Apple plánuje predstaviť 6,1-palcový iPhone 14, 6,7-palcový iPhone 14 Plus, 6,1-palcový iPhone 14 Pro a 6,7-palcový iPhone 14 Pro Max, spolu s novými Apple Watch Series 8, Apple. Modely Watch SE a Apple Watch Pro. Povedal tiež, že Apple „nebude diskutovať“ o svojich plánoch s AR/VR headsetom na tento týždeň.

zdroj: MacrumorsZľavový kupón „BLOGUJEME“ na -5% u nás v BHcase